###Андрей КОРНЕВ: «Не поверили своему счастью» ###

Андрей КОРНЕВ: «Не поверили своему счастью»

Півзахисник «Таврії» Андрій Корнєв дав інтерв'ю прес-службі ПЛ напередодні першого матчу 27-го туру Епіцентр Чемпіонату України, у якому кримчани прийматимуть «Волинь».

&minus- Андрію, весняний безпрограшний старт «Таврії» не мав логічного продовження...-
&minus- Як таку, оцінку нашим виступам давати зарано. Так, ми програли два матчі поспіль. Спочатку поступились вдома на останній хвилині «Шахтарю». Вважаю, що у тому поєдинку на поразку ми не заслуговували &minus- нам просто не пощастило. Можливо, саме цей факт відбився на наступній зустрічі у Львові. Проти «Карпат» виглядали відверто невиразно. Їхали за перемогою, а вийшло зовсім навпаки.

&minus- Ще свіжі згадки про останню поразку. Ви дуже швидко отримали чисельну перевагу після вилучення Олега Голодюка, однак візуально це було важко помітити. Чому так сталось?
&minus- Мабуть, не повірили своєму щастю, що ситуація складається на нашу користь. Зазвичай, коли команда залишається у меншості, вона швидко перебудовується, думаючи більше про оборону. «Карпати» відійшли від цього і у меншості заграли більш агресивно: і самі атакували часто, і нас пресингували, коли втрачали м'яч. У львів'ян було три центральних півзахисники, тренери залишили тактичну схему без змін: у центрі поля залишилось два гравця. Просто захисники грали без підстраховки. У чомусь наш суперник ризикував, але цей ризик і приніс йому успіх.

&minus- Наступний суперник «Волинь». Можливо, багато хто забув, що це команда-дебютант. Чим пояснити її нинішню високу 6-у позицію?
&minus- Взагалі-то «Волинь» новачком чомусь важко назвати. Луцька команда стоїть окремо в українському футболі через колоритність головного тренера Віталія Кварцяного. Цей фахівець давно працює в українському футболі. Його команда завжди була бойовита, небезпечна для будь-якого суперника, у тому числі і для лідерів. Лучани нікого не бояться. Мабуть, саме сміливість дає високі результати. У нас було мало часу на вивчення суперника. Переліт зі Львова, вихідний на Великдень, а проти лучан грати вже у п'ятницю. Тому тактичні особливості «Волині» будемо дізнаватись від тренерів в останній день.

&minus- «Таврія» прийматиме сусіда по турнірній таблиці. Своє поле має допомогти?
&minus- Хто грає вдома, той раніше мав більшу перевагу. Принаймні, перемоги господарів у зустрічах рівних команд траплялись частіше, ніж зараз. Тепер ситуація настільки вирівнялась, що рідні стіни не завжди допомагають. Звичайно, фактор свого поля нам має стати у нагоді. Підтримка вболівальників примусить грати з подвоєною енергією. Але, повертаючись до особистості Віталія Кварцяного, не маю сумніву, що «Волинь» також не стане грати другим номером.

&minus- Напружена гра першого кола у Луцьку принесла результативну нічию 2:2...-
&minus- Наскільки я пам'ятаю, з нашого боку перший тайм вийшов дещо невиразним, адже ми не створили жодного стовідсоткового моменту, тоді як «Волинь» відкрила рахунок. Після перерви зуміли перебудуватись і не лише вийшли вперед, а й могли закріплювати успіх. Однак не зовсім логічний гол за кілька хвилин до завершення зустрічі у наші ворота позбавив нас повноцінних трьох очок.

&minus- Які втрати у сімферопольській команді перед черговим туром? Наскільки вони відчутні?
&minus- Так, на жаль, не всі зможуть взяти участь у п'ятничному матчі. Мабуть, всі бачили зіткнення у Львові Станіслава Причиненка та Артема Федецького. У тому моменті наш молодий гравець зламав ніс і вибув на певний час. Також травма гомілкостопу не дозволить зіграти Слободану Марковічу. Як відомо, ще раніше у Німеччину відбув Антон Монахов, де йому належить провести операцію. До того ж після червоної картки дискваліфікований Андрій Донець. Все це вагомі втрати, але іншим гравцям випаде можливість проявити свої найкращі якості.