Голы: Рыбальченко, 2- 5 (с пенальти)- Лопес, 9- Да Коста, 15
Удаление: Даценко, 4
«Волинь»: Ндоє, Розгон (Літовченко 46), Сімінін, Ковалюк, Лопес, Довгий (Пічкур 34), Кінаш, Лео Коста, (Бамба 86), Гринченко, Шарпар, (Лісовий 18), Рибальченко (Жук 57)
«Геліос»: Качоренко, Лобойко, Борзенко, Шатіло, Даценко, Гаді (Гостєв 32), (Бочкур 61), Сумцов, Соломаха, Колесник,(Даудов 36), Фоменко (Яровенко 64), Тарасенко (Суспіцин 87)
Перед матчем «Волині» проти «Геліоса» у лучан виникли додаткові проблеми із складом, адже через травми не змогли взяти участь у грі Герасимюк та Майкон Олівейра. Під питанням була й участь Кінаша, який, втім, таки з'явився у стартовому складі. Після прикрих осічок у двох попередніх зустрічах втрачати господарям було уже нічого і з перших хвилин лучани буквально «гризли землю», намагаючись здобути позитивний результат і реабілітувати себе в очах уболівальників. За такого припливу натхнення в підопічних Віталія Кварцяного, гості залишилися немов «поза грою» - у дебюті матчу вони програвали усі єдиноборства, підбори та швидкісні ривки. Як наслідок, уже на третій хвилині «Волинь» зуміла відкрити рахунок – Кінаш справа навісив на дальню стійку на Лео Косту, той головою скинув на Рибальченка і останній зблизька переправив шкіряного під поперечину – гол! А за якусь мить Ндоє рукою вкинув м'яч аж за центральне коло на Лео Косту, а той головою скинув м'яч на хід тому ж Рибальченку. Вадима по п'ятам переслідував Даценко і двічі шарпав за футболку, намагаючись такою ціною зупинити прорив, однак форвард волинян встояв на ногах і тому уже в районі одинадцятиметрової позначки таки був збитий ударом по ногах ззаду. Як наслідок – безсумнівне пенальті і вилучення за фол останньої надії для захисника харків'ян. Одинадцятиметровий чітко виконав сам потерпілий – удар у лівий від себе кут і попри намагання воротаря ліквідувати загрозу, м'яч вдруге влетів у сітку.
Незважаючи на таку перевагу вже у дебюті гри, волиняни продовжували свій натиск і на 9-й хвилині забили втретє – Лопес отримав пас на правому фланзі, прокинув шкіряного собі на хід і, вийшовши віч-на-віч з Качоренком, обвідним ударом забив черговий гол. Гості, перебуваючи у стані «грогі», за інерцією зуміли заробити штрафний поблизу карного «Волині» і Тарасенко завдав дуже гарного удару в обвід стінки під поперечину, з яким, втім, без проблем упорався Ндоє. Та у відповідь волиняни організували ще один гол. Кінаш закинув м'яч направо Лопесу, а той від лицьової навісив на дальню стійку, де височезний Лео Коста головою у стрибку відправив до воріт «Геліоса» четвертий гол.
Гру було зроблено. Гості після цього лише боролися за м'яч, без жодного конструктиву з свого боку. Натомість «Волинь» могла забити і вп'яте, і вшосте...- На 26-й хвилині Довгий після передачі Кінаша із штрафного пробивав головою зблизька, але влучив у воротаря. Рибальченко після подачі Лопеса бив з кількох метрів, але не влучив у ціль. Зрештою, наприкінці тайму сам Рамон вдарив у падінні через себе з кута воротарського майданчика – м'яч пролетів поряд із стійкою.
Після перерви ситуація на полі не змінилася – відчутна ігрова і територіальна перевага господарів за, щоправда, більш відчутного спротиву харків'ян, котрі відтягували у захист по сім-вісім гравців. У волинян найактивнішим був той же Лопес, однак, збільшити свій гольовий доробок Рамону так і не вдалося, хоча для цього бразилець мав щонайменше чотири чудові нагоди. Найреальнішу ж можливість добити «Геліос» втратив Лео Коста – внаслідок обрізки захисників Лопес і Коста вийшли вдвох проти голкіпера, Рамон витягнув на себе Качоренка і відкинув м'яч під удар Лео, та останній, невідомо як, примудрився пробити повз ворота. Наприкінці поєдинку ще кількома непоганими ударами відзначився Сімінін, але мети також не досяг. У підсумку – перемога лучан 4:0, а їх тотальну перевагу у звітному поєдинку нехай засвідчить ще й статистика ударів по воротам: 23 проти двох у гостей.

«Прикарпатье» - «Нива» - 1:1
Голы: Слука, 42 (автогол) – Городецкий, 56.
«Феникс-Ильичевец» - «Сталь» - 3:4
Голы: Корольков, 45- Луценко, 71- Бобух, 81- - Шевченко, 27- Гордя, 35- Окана-Стази, 51- (с пенальти)- Чеботаев, 64
На 2-й минуте Гавриш не реализовал пенальти.
«Феникс-Ильичевец»: Литовченко, Бобух, Луценко – к, Антонюк, Бугаёв, Малюк (Патяк, 54), Яковенко, Семенина (Панченко, 60), Повальчук (Титомир, 68), Корольков (Ивашко, 46), Блудов (Малый, 79).
«Сталь»: Бабак, Пасичниченко (Акименко, 62), Назаренко, Кондратюк, Чеботаев (Янченко, 68), Гордя, Гавриш - к, Муховиков, Окана-Стази (Назарук, 86), Палагнюк (Яскович, 62), Шевченко.
В первом домашнем матче с новым наставником «Феникс-Ильичёвец» принимал одного из лидеров чемпионата алчевскую «Сталь». Разумеется, фаворитом поединка считались гости, но сдаваться без боя калининцы не собирались.
Забегая вперёд отметим, что встреча по своему сценарию и накалу наверняка понравилась болельщикам, несмотря на поражение крымчан.
События начали разворачиваться со стартовым свистком. На второй минуте в штрафной хозяев мяч попал в руку одному из защитников «Феникса-Ильичёвца» и днепропетровский арбитр Владимир Головко посчитал правильным назначить в этой ситуации пенальти. К «точке» подошёл капитан «сталеваров» Виталий Гавриш и пробил низом, но «снаряд» на радость трибунам стал добычей вратаря крымчан Сергея Литовченко.
Первый тайм записать в актив нашим землякам сложно. Калининцы старались подобраться к владениям противника, но опасно потревожить Александра Бабака практически не удавалось. У «сталеваров» же получались более опасные выпады. Так один из них на 27-й минуте завершился голом. Точный удар удался Вячеславу Шевченко.
Поведя в счёте, гости начали включать и дальнюю артиллерию. На 32-й минуте Антон Муховиков опасно «заряжал» низом по воротам, но был неточен. Как оказалось, это был сигнал тревоги. Через три минуты Муховиков всё-таки добился желаемого. Ударом сходу игрок «Стали» послал «снаряд» в сетку, удвоив преимущество гостей.
Однако перед перерывом «фениксовцы» смогли в одной из атак поднять боевой дух, поразив ворота противника. Два игрока «Феникса-Ильичёвца» оказались перед одним защитником «Стали». Никита Блудов оттянул на себя одинокого воина и сделал пас влево на Владимира Королькова, который оказался в одиночестве перед вратарём. Точный удар в дальний угол и один гол хозяева отыграли.
Второй тайм снова начался с пенальти и опять в ворота «Феникса-Ильичёвца». Причём о правомерности его назначения можно поспорить, а, возможно, руководство команды из Калинино решится и на протест, поскольку не будь этой «точки», хозяева могли рассчитывать на очки. Пока Литовченко в падении отбивал мяч, в этот момент полёт через него по собственной инициативе совершил Бюрнель Окана-Стази. Эффектное падение конголезца привело к назначению второго одиннадцатиметрового удара в матче в ворота «Феникса-Ильичёвца». Сам Окана-Стази реализовал пенальти.
На 64-й минуте гости, казалось, довели счёт до крупного. Игорь Гордя «выстрелом» сходу замкнул прострел в штрафную. Однако «фениксовцы», хорошо выглядевшие во втором тайма, даже и не думали сдаваться, подарив болельщикам яркую концовку встречи. На 71-й минуте хозяева получили право на штрафной. После розыгрыша стандарта Игорь Луценко с дальней дистанции запустил «шарик» точно в дальний угол. А ещё через десять минут Артём Бобух воспользовался замешательством защитников «Стали» и точным ударом сократил отставание до минимума. Вот тут то и вспомнился пенальти в начале второго тайма. Будь арбитр внимательнее «Феникс-Ильичёвец» сумел бы положить одно очко в турнирную копилку. А так поражение крымчан, которые достойно смотрели на фоне сильного соперника, со счётом – 3:4.
Впереди у «Феникса-Ильичёвца» непростой матч. В ближайшее воскресенье 25-го марта калининцы в гостях будут встречаться с «Крымтеплицей» (Молодёжное), которая в последнем матче прервала свою десятиматчевую беспроигрышную серию. Начнётся крымское дерби в 18 часов.
«Днестр» - «Львов» - 0:1
Гол: Г. Баранец, 19 (с пенальти)
«Дністер»: Лавренцов, Вішталюк, Хромих, Буряк, Лобан (Піцик, 46), Полтавець, Мочуляк (Степанишин, 61), Д.Пархоменко, К.Пархоменко, Нємчанінов, Каблаш.
«Львів»: Марущак, Гальчук, Ільків, Романюк, Леонідов, Г.Баранець (Грицай, 90+2), Худзік (Білий, 88), Лупашко, Чепурненко (Горкун, 69), Козак (Танчик, 85), Панас (Мостовий, 78).
Попередження: Каблаш (70), Піцик (71), Степанишин (75) – Леонідов (41), Горкун (89).
Виконувач обов'язків головного тренера «Львова» Віктор Ряшко, який замінив на посаді тепер уже колишнього керманича львівської команди Альґімантаса Любінскаса, мав чималі кадрові проблеми перед поєдинком в Овідіополі. Через травми не змогли взяти участі у грі Мандзюк, Ковальчук та Зозуля, перебір жовтих карток не дозволив вийти на поле Борису Баранцю та Шептицькому. Тому доводилося виходити із складної ситуації. Досягти найголовнішого вдалося – львів'яни у підсумку перемогли.
Команди розпочали досить активно, і першими відповідно до статусу фаворита моменти біля воріт суперників почали створювати гості зі Львова. Найкращі нагоди відкрити рахунок мали Лупашко і Козак, однак влучності футболістам «Львова» забракло, хоча нагоди були досить непоганими.
Овідіопольці теж відповіли спалахом активності – удар Лобана з гострого кута, зачепивши когось із львів'ян і дальню штангу, викотився на кутовий, а замикання Костянтином Пархоменком подачі кутового голкіпер львів'ян Марущак відбив коліном.
Після такого «обміну люб'язностями» гості провели контратаку, яка завершилася ударом в межах штрафного майданчика Худзіка – м'яч влучив у руку захисника «Дністра» Буряка. Пенальті сильно і чітко реалізував капітан «Львова» Григорій Баранець, який не залишив воротарю Лавренцову жодного шансу.
У другому таймі в'язка і вперта гра принесла небагато насолоди місцевим уболівальникам, проте для львів'ян вона закінчилася позитивно – перемогою. Загалом, львівські футболісти контролювали перебіг подій на футбольному полі і виграли цілком заслужено. Тепер потрібно готуватися до наступного важливого поєдинку з географічними сусідами – футболістами луцької «Волині», які є одними з головних конкурентів Синьо-Золотих Левів у боротьбі за путівку до Прем'єр-ліги.
Львівська команда сподівається і на підтримку вболівальників. Це немаловажний фактор, адже, наприклад, в Овідіополі львівських футболістів активно підтримувала група фанатів зі Львова. Завдяки гучності цієї підтримки подекуди складалося враження, що господарями є саме львів'яни.
«Харьков» - «Звезда» - 0:0
«Арсенал» - «Энергетик» - 0:0
На 38-й минуте Деревльов не реализовал пенальти.
«Александрия» - «Севастополь» - 2:1
Голы: Ксенз, 11- Чередниченко, 51 – Войнаровский, 90+4
ПФК «Олександрія»: Паньків, Маринчук, Чередніченко, Казанюк, Іващенко (Гаврюшов, 59, Грицук, 83), Локтіонов, Зейналов, к/к, Кременчуцький (Нікітін, 80), Запорожан, Ксьонз (Мельник, 67), Сидоренко.
ПФК «Севастополь»: Сокоренко, Плешаков (Худобяк, 46), Шевелюхін, Култишов, Жабокрицький(Ківа, 46), Ізвеков, Шевчук, Степанов (Башлай, 25), Субочев (Войнаровський, 25), Гололобов, Піскун (Шишкін, 79).
Це був один із найемоційніших, з точки зору жадоби перемогти, боротися на кожному клаптику поля, найкращий домашній матч олександрiйцiв. Емоційність гри на полі передалася і наемоційний стан вболівальників, які як ніколи, відчуваючи настрій командної гри своїх улюбленців, віддавали і свої позитивні емоції, які надихали гравців на якісну гру.
Перша десятихвилинка пройшла в обопільних атаках, але більш вправнішими, стараннішими, винахідливими були олександрійці.І як творіння футбольного мистецтва був розіграний філігранно стандарт з завершальним ударом на 11-й хв. у виконанні дебютанта команди Павла Ксьондза. Рахунок на табло став 1:0 на користь господарів поля.
Після пропущеного м`чагості знітились на полі, віддавши територіальну перевагу олександрійцям. Тому головний тренер севастопольців О.Лещинський на 25-й хв. відразу змінює двох гравців. На полі з`явилися. Р. Войнаровський і А. Башлай, але від цього картина гри не змінилася. Олександрівці методично, динамічно, постійноналягали на ворота суперника. Гострі моменти щоразу виникали в карному майданчику О.Сокуренка, який ледве встигав відбиватися від ударів господарів поля.
О.Лещинський зрозумів, що ні Ю. Плешаков, як кращий бомбардир ліги, ні капітан команди О. Жабокрицький, який також є одним із лідерів серед бомбардирів, не змогли переламати хід матчу на свою користь. Здалося, що команда гостей розгубилася в даній ситуації, а олександрійці, напрочуд швидко, вже на 52-й хв., А.Запорожан з дальньої відстанінавісив на кут воротарського майданчика, а набігаючий І.Чередніченко ефектним ударом у падінні головою забиває у нижній лівий кут від голкіпера севастопольців другий гол. Небезпечно гості відповіли на 54-й хв., коли по центру воріт Ю.Паньківа пробивали, але Юрко був на місці. Через хвилину вже П.Ксьонз виводить майстерно на ударну позицію А.Запорожана, який поспішив з ударом. На вістрі атак грамотно зігравР.Локтіонов, якийдуже часто проривався флангами, виводячи на завершальні атаки В.Іващенка, Р.Зейналова, П.Ксьонза.
На 73-й хв. після другої жовтої картки з полябув вилучений Д.Маринчук. На погляд вболівальників, це був один із найкращих матчів за участю Дениса. Вінзіграв вище всяких похвал. Його проходи, добрі паси рвали захисні порядки суперників. І не дивлячись на те, що за 18 хвилин до закінчення матчу наші земляки залишилися в меншості,вони постійно господарювали на половині поля гостей, загрожуючи гострими контрвипадами. Склалося враження, що в меншості грали севастопольці. Р.Локтіонов на 74-й хв. міг забити третій гол, якби на заваді не став голкіпер, який в останню мить парирував удар Романа.І знову Локтіонов на 81-й хв. міг відзначитися.На 86-й хв. О.Казанюк потужним ударом з дальньої відстані ледве не довів рахунок до трьох м'ячів.
Слід відмітити, що і додані 4 хвилини були за господарями. І тільки прикра помилка, коли було призначено штрафний, скоротила рахунок у матчі. Удар Р.Войнаровського прийшовся в стінку господарів, і рикошетом м'яч влетів у ворота Ю.Паньківа, хоча той і вгадав його політ.
Цей гол не зіпсував загальної радості численної аудиторії олександрійських вболівальників, якіщирими оплесками нагородили переможців.

«Нефтяник-Укрнафта» – «Крымтеплица» – 1:0
Гол: Витер, 85