Волинь продовжує брати очки у матчі із своїми конкурентами. Після Севастополя на Авангарді був битий Ілічівець. Рахунок міг бути ще більш розгромним, але Майкон та Павлов не використали стовідсоткових нагод.

До матчу команда Кварцяного підійшла із кадровими втратами. Напередодні захворів новоспечений капітан Омоко. Із температурою він міг підтримати команду хіба що морально.

Господарі відчутно переважали своїх опонентів і могли відкрити рахунок ще у першому таймі, але чи то підвела фортуна, чи то погода. Протягом усієї гри ішов дощ і м'яч уперто не хотів слухатися футболістів.

Перша ластівка біля воріт Романенка пролетіла вже на шостій хвилині. Румун Ньяга пробивав у кут після подачі Стевіча. На допомогу Ілічівцю прийшла стійка.

Кілька нагод зіпсував Майкон. Бразилець постійно намагався пресингу вати опонентів і ті лише відбивали подалі. Звичайно, що при такій грі щастям для гостей була б і нічия, але справедливість взяла гору у другому таймі.

На старті другої сорокап'ятихвилинки Волинь виконала кілька небезпечних штрафних, але маріупольці трималися до 62-ії хвилини. Румунський легіонер Сорін Парасків зробив ставку на мокре поле і пробив із-за меж штрафного. М'яч сковзнув по газону і влетів у сітку.

Волинь вирішила не зупинятися на досягнутому і далі намагалася шукати щастя у штрафній суперника. Така наполегливість не могла лишатися без нагороди. Після розіграшу штрафного шкіряний потрапив під ноги натовпу гравців і відскочив в сторону. Нічийний м'яч помітив Стевіч і пробив у незахищені ворота 2:0.

Ілічівець нічого не міг протиставити господарям окрім грубої гри. Пічкур вдало прорвався на фланзі, віддав пас у центр на Павлова, а Путівцев зупинив останнього, грубо порушивши правила. Арбітр все бачив і покарав гравця червоною карткою.

Усі питання міг знімати Павлов. Сімнацятий номер вийшов сам на сам із Романенком, і, здавалося, нічого не залишалось, як пробити у кут воріт. Нажаль для уболівальників Волині, підвела неточність.

Зайве нагадувати старе футбольне правило. На відповідь Павлову Ілічівець зіграв на контратаці і Тищенко влучно пробив при її завершені.

Здавалося, що матч підходить до кінця і нічого уже не зміниться. Інакшої думки був Стевіч. Сьогодні у нього пішла гра і він на 93-ій хвилині оформив дубль.

Рахунок 3:1, і Волинь з чистою душею збирає валізи на матч із Карпатами з Яремча. Щоправда, де відбудеться ця зустріч невідомо, адже стадіон в Яремчі не підходить ні під які стандарти.