Коли команда не може виграти кілька матчів поспіль, то її склад вгадати практично неможливо. В принциповому матчі в Луцьку зустрілись дві команди, які останнім часом не надто вдало грали, тому обидва тренери могли дивувати своїми рішеннями. Віталій Кварцяний залишив в запасі, наприклад, Леандро, тоді як Олег Кононов віддав перевагу іншим перед Андрієм Ткачуком та кращим бомбардиром команди Лукасом. Також цікавим моментом був вихід з перших хвилин Самсона Годвіна, який влітку не зміг закріпитись саме у Волині.

Перед матчем багато вболівальників Карпат теплили надію на перемогу. З усіх суперників в чемпіонаті України Волинь можливо найбільш зручний для зелено-білих. Справа в тому, що команда Олега Кононова дуже любить швидкі атаки, а у Волині з переходом від атаки до оборони дуже серйозні проблеми. Саме так навесні львів'-яни перемогли у Луцьку, провівши декілька чудових контратак. Саме завдяки цьому Карпати і цього разу перемогли Волинь.

Лучанам не вдалося нав'-язати свою швидку флангову гру, хоча на початку Пічкур серйозно лякав своїми гострими зміщеннями Федецького та його партнерів. Не надто комфортно було діяти наодинці на вістрі атаки кращому бомбардиру чемпіонату Майкону. Він уже звик грати в парі з Пищуром чи Шумахером, вони брали на себе велику частину боротьби, тоді як бразилець полюбляв підбирати м'-ячі. В цій грі йому довелось більше доводилось самому сперечатись з Мілошевічем і Борхою, та ще й дуже далеко від лінії воріт. Тому небезпека якщо й виникала біля воріт гостей, то лише після стандартів. А коли на допомогу Майкону вийшов Павлов, він відійшов ближе до своїх воріт, і тут же отримав червону картку за відмашку...

В середині поля у Волині не було Шарпара, досі не грають Герасимюк та Стевіч, тому Кварцяний вирішив в допомогу Скобі поставити Кінаша та Ізворану. Про їх гру говорять заміни, обидва покинули поле задовго до її завершення. Наприклад, в "активі" Кінаша дві обрізки, що призвели до жовтих карток обох центрбеків ще до середини першого тайму. На пару з Ізворану вони дозволили Голодюку пробити з 25-ти метрів, але й краще міг зіграти Неділько, він відверто запізнився з кидком. На початку другого тайму Ізворану подарував м'-яча Мартинюку, той вивів Зеньова один на один, і рахунок в матчі став 0:2. Ці помилки аж надто серйозну вагу мали для господарів поля.

Потрібно й відзначити гру Карпат. Найголовніше, що вдалося команді Кононова - нав'-язати свю гру супернику в середині поля і не вступати в серйозні перепалки з суперникам. Голова гравців гостей завжди залишась холодною в найважчих ситуаціях, хоча до цього у багатьох матчах у львів'-ян здавали нерви. Правда, сьогодні гра проходила за сценарієм Кононова, грати виходило і тому нервувати не дуже й треба було. В актив (уже без лапок) собі гру можуть занести майже всі без виключення гравці Карпат.

В першу таймі у Волині не дуже виходило. В перерві Кварцяний, безперечно, дав декілька жорстких порад своїм подопічним, та ще й другий гол розізлив господарів. Саме після цього Карпати заграли набагато активніше попереду, але суперник набагато відірвався в рахунку. Майкон намагався змінити хід матчу, він створив ледь не сам для себе момент, та не зміг переграти Тлумака. А кілька хвилин по тому, його нерви не витримали - пряма червона картка за відмашку.

Після цього стало все зрозуміло - надзвичайно важлива перемога Карпат, і чергова невдача поспіль Волині.