###Карпаты в Луцке не выигрывают, но демонстрируют характер ###

Карпаты в Луцке не выигрывают, но демонстрируют характер

Галицько-волинське дербі та ще й сусідів по турнірній таблиці стало своєрідним «десертом» шостого туру. «Волинь» прагнула перервати свою шестиматчеву безвиграшну серію проти «Карпат». Львівський клуб вийшов на поле з бажанням нарешті перервати свою безвиграшну у лізі серію з дев'яти ігор і здобути першу у цьому сезоні перемогу.

Наставник «Карпат» Олександр Севідов порівняно з минулим туром зробив мінімальні зміни у стартовому складі, куди повернулися Пашаєв, Ткачук та Васін. Віталій Кварцяний досить несподівано одразу поставив в основу «Волині» новачка – нігерійця Бабатуде, який свого часу виступав у «Кривбасі» разом з нинішніми «карпатівцями» Бартуловичем та Федорчуком. Після одноматчевої паузи повернулися в стартовий склад волинян Неділько та Бабир.

Обидві команди, не зважаючи на спекотну погоду, дуже активно розпочали цей поєдинок. Небезпечні удари завдавали Кінаш та Мемешев, проте ударам волинян трохи бракувало влучності. Гості теж небезпечно контратакували, і вже Васін хапається за голову, пробивши впритул з рамкою воріт. Господарі продовжували шукати шляхи взяття воріт Підківки, який в одному з епізодів ліквідував загрозу після ударів Бікфалві та Бабатунде. Гравці «Волині» при першій нагоді намагалися свої атакуючі дії завершити дальніми ударами, яким бракувало влучності, зокрема одному з найпомітніших у складі господарів Кінашу.

Севідов, прагнучи посилити атакувальні дії своїх підопічних, вводить у гру швидкісного Зеньова. І естонський нападник в одному з епізодів, обігравши захисника, прострілював на Гладкого, якого на мить встиг випередити досвідчений Шершун. Під кінець тайму міг відзначитись і Гладкий, який після стандарту «зелено-білих» у виконанні Голодюка пробив головою мимо цілі.

В перерві вирішив зробити заміну і Кварцяний, змінивши лівого захисника Нємчанінова на Леандро. Другий таймі активніше розпочали «зелено-білі», проте до небезпечних моментів справа не доходила. Волиняни поступово вирівняли гру, і вже напруга почала зростати біля протилежних воріт. До розіграшу кутових часто підключався захисник Шиков, і капітан «Волині» після чергового стандарту виявився найспритнішим при добиванні під час метушні у штрафному майданчику «Карпат» і відкрив рахунок. «Карпатівці» намагались довести Дмитру Кутакову, що македонець забив гол з порушенням правил, проте арбітр своєї думки не змінив, показавши ще й дві жовті картки гостям.

Підключався до атак і захисник «Карпат» Тищенко, в одному з епізодів пробивши здалеку впритул з дальньою штангою. Активно увійшов у гру і 19-річний Страшкевич, який небезпечно виконував кутові та штрафні удари, проте Неділько впевнено діяв на виходах. «Волинь» не грала на збереження переможного рахунку і теж проводила швидкісні атаки. Міг відзначитись зі штрафного і Кінаш, який пробивав під поперечину, але Підківка у кидку перевів м'яч на кутовий.

«Карпати» продовжували штурмувати ворота і під кінець матчу зуміли уникнути поразки. Після навісної передачі Страшкевича на дальню штангу Гладкий красиво головою пробив повз Неділька. Арбітр компенсував аж шість хвилин, впродовж яких нікому із суперників вирвати перемогу так і не вдалося. У підсумку «Волинь» перервала програшну серію з трьох матчів, а нічийна у чемпіонаті серія «Карпат» зросла до трьох ігор. Також з початку чемпіонату «зелено-білі» вже третю виїзну гру поспіль завершують з однаковим рахунком – 1:1.