###Сергей СИМИНИН: «У Майкона пошла игра» ###

Сергей СИМИНИН: «У Майкона пошла игра»
© Сергей Симинин

Учасник матчу 3-го туру Епіцентр Чемпіонату України з найбільш резонансним підсумком «Дніпро» - «Волинь» лучанин Сергій Сімінін поспілкувався з прес-службою ПЛ.

&minus- Сергію, Віталій Кварцяний зізнався, що сам не сподівався перемогти у Дніпропетровську. На що він вас налаштовував і на що сподівались у команді?
&minus- Кожен з нас знав, що перемогти «Дніпро» буде вкрай важко, однак будь-хто хоча б на рівні підсвідомості збирається досягти максимального результату. Віталій Володимирович попереджав, що у стані суперника кожен сильний індивідуально і володіє хорошою технікою. Головне було повністю сконцентруватись на грі, на командній тактиці і діяти з повною самовіддачею. Іншого рецепту для нас здолати такого опонента не існувало.

&minus- Візуально не склалось враження, що цей матч дався вам через «не можу»...-
&minus- Найважчий період був на початку другого тайму, коли «Дніпро» суттєво збільшив тиск на наші ворота. У ті хвилини просто відбивались. Решту часу була можливість вести свою гру, виконувати задумане. А взагалі було дуже важко. Навіть м'який газон не сприяв обом командам, адже ноги під кінець зустрічі ледь витримували високі швидкості.

&minus- Героєм «Волині» другий матч поспіль стає Майкон. Його повернення якось змінило тактику?
&minus- Не можу сказати, що прихід бразильця чимось вплинув на загальнокомандний малюнок гри. Принаймні, грати тільки на Майкона нам завдання не надходило. Просто в нього йде зараз гра, він нападник і забиває &minus- це добре. Особливо ж знайомитись із ним не доводиться. Майкон грав за «Волинь» і у Першій лізі, і у на початку попереднього сезону у Прем'єр-лізі.

&minus- Від «Дніпра» всі очікують більшого. Зігравши проти цієї команди, можеш сказати, чого їй не вистачає?
&minus- Напевно, не моя справа аналізувати дії нашого суперника у грі проти нас, але, гадаю, там немає нестачі кваліфікованих виконавців. Оскільки Хуанде Рамос продовжує запрошувати нових гравців, мабуть, «Дніпру» потрібен ще якийсь час на відлагодження командних дій. Сильні індивідуальності ще не встигли створити монолітний колектив.

&minus- Ваш наставник рідко коли буває повністю задоволений. За що Кварцяний вас хвалив, за що лаяв?
&minus- Одразу після зустрічі емоції всіх переповнювали, тож детального аналізу досі не відбулось. Тому Віталій Володимирович подякував за гру та згадав кілька моментів, у яких мали забивати, але не зробили цього. Зокрема, нагадав епізод за рахунку 2:1, коли Євген Пічкур не зміг вразити ворота, які залишив Ян Лаштувка та побіг на розіграш кутового.

&minus- Сергію, «Волинь» завершувала минулий тур і буде відкривати черговий. Вихідний отримали?
&minus- Майже ні. Вранці у понеділок лише потрапили додому, потім за розкладом &minus- сауна. Ввечері був вільний час. А вже з вівторка &minus- підготовка до матчу проти «Металіста».

&minus- У попередньому Чемпіонаті «Волинь» невдало зіграла проти харків'ян. Є сподівання, що зараз буде краще?
&minus- Самим не подобається згадувати про минулорічні поразки. Непогано було віддати борг за ті невдачі. Важливим буде розбір як власних помилок у Дніпропетровську, так і вивчення командної гри найближчого суперника. Зараз у нас втрат немає, тільки от невідомо, чи зможе оговтатись від ушкодження Олег Герасимюк, адже він був замінений у першому таймі саме через травму. А чи буде чергове підсилення новими гравцями, поки не знаю.