###Волынь - Днепр - 1:1 ###

Волынь - Днепр - 1:1
© Волынь - Днепр

Цього гарного осіннього вечора вболівальники «Волині» заповнили практично всі трибуни стадіону «Авангард», адже після 2 вдалих виїзд них перемог вони очікували від команди Кварцяного змістовної гри...- Що ж, так і сталося. Волиняни досить жваво почали поєдинок і з перших хвилин закрили «Дніпро» на своїй половині. Атака за атакою накочувались на ворота гостей.

Вже на четвертій хвилині Русол ліквідував гострий простріл Соріна Парасківа з правого флангу, винісши головою м'яч на кутовий. Кварцяний, наситивши півзахист п'ятьма гравцями, дав зрозуміти, хто збирається контролювати гру. Хуанде Рамос відрядив у напад 2 гравців, які весь перший тайм тільки й робили що старались зачепитись за шкіряного. А перший небезпечний момент виник на 8 хвилині матчу, Парасків відрізав захист гостей і Бутко ввійшов у карний Дніпра, але його удар з гострого кута парирував Лаштувка.

Відповідь Дніпра не заставила довго чекати. На 10 хвилині Денисов вкинув м'яч з аута в карний Волині, який в результаті потрапив до Назаренка, і після удару з льоту, метрів з п'ятнадцяти, смугастий проходить над поперечкою воріт господарів. На 14 хвилині в одному з єдиноборств Алсідес, вибиваючи м'яч, потягнув м'яз і замість нього на полі з'явився Пашаєв. Волиняни продовжували атакувати. Здається гості не очікували такої гри від лучан, та старались діяти в захисті просто, вибиваючи м'яч куди подалі.

На 23 хвилині Назаренко на фланзі зупинив прорив Герасимюка. Подача штрафного, Лаштувка кулаками вибив м'яч у гущу гравців і Селезньов врятував команду від пропущеного голу, вибиваючи м'яч з порожніх воріт, який туди переправив хтось з гравців «Волині». Через 1 хвилину знову господарі гостро атакували - Пашаєв притримав Герасимюка в центрі поля, який розпочинав швидку контратаку волинян, за що і отримав попередження.

До 30 хвилини гра Волині дещо заспокоїлась і гості перевели подих. Дніпряни спробували нав'язати свою гру в центрі поля, але їм це не вдалось. «Волинь» проводила атаку за атакою, штрафні, кутові, удари. Воротар гостей та захист працювали на повну потужність. Хочеться відзначити досвідченого Андрія Русола, який ліквідував безліч гострих подач та навісів.

А на 42 хвилині підопічні Рамоса приспали пильність оборони лучан. Скоба обрізався в центрі поля, миттєва контратака Дніпра, Коноплянка з лівого флангу ввійшов в карний, пробив в ближній кут і м'яч в сітці воріт - 0:1. Це був холодний душ для Волинян.

Після цього «Дніпро» провів ще декілька швидких атак, але перший тайм так і закінчився з мінімальною перемогою гостей. Було видно, що лучанам чогось не хватало в завершальній стадії атак і на другий тайм Кварцяний випустив таранного «збірника» Євгена Павлова. Який досить активно ввійшов в гру і постійно таранив захист гостей.

Після перерви пішла гра на зустрічних курсах. На атаки «Волині», «Дніпро» відповідав не менш гостро. Точилась справжня футбольна боротьба.

На 56 хвилині тренерський талант Квацяного не підвів. На поле замість плідно відігравшого Герасимюка вийшов джокер «Волині» Пічкур. Євген просто розривав лівий фланг оборони «Дніпра» по черзі переграючи по 2 та 3 опонента. Хуанде Рамос не заставив себе чекати і замість Назаренка кинув у бій проти Пічкура свого фланговика Феррейру. На полі точилась справжня футбольна бійня. Волиняни продовжували шукати ключі до воріт гостей.

Видно було, що Волинь фізично виглядала краще за «Дніпро». І гості збились на простий відбій. Активний Селезньов, старався зачіпитись за м'яч, та Гладкий не зовсім допомагав Євгену і виглядав інертним, практично випавши з гри. На 76 хвилині пройшла очікувана заміна у «Дніпра», замість Гладкого на поле вийшов Льопа. Тренер гостей спробував посилити півзахист, щоб перехватити ініціативу. Йшла 83 хвилина матчу. Хтось з волинян кинув м'яч в прорив на Пічкура, якого збили недалеко від карного. Штрафний. До м'яча підійшов Влад Ващук і впевнено, як на тренування, навісив у штрафну, і набігавший Пічкур в падінні головою підрізав м'яч у ближній кут від Лаштувки, гол 1:1!!!

«Дніпро» фізично підсів та сконцентрувався на обороні. А лучани атакували далі. В останні хвилини господарі вирішили грати просто – по-англійськи, на своїх високих форвардів. Прохід, навіс, Павлов, Піщур – Русол. Хочеться відзначити захисника гостей. Андрій виглядав досить впевнено. Свисток Іщенка застав лучан в атаці. 1:1. здалося, що гості були раді такому результату.

Хочеться відзначити впевнену, атлетичну гру господарів, яким не хватило декілька хвилин до перемоги. Команда Кварцяного продовжує дивувати всіх своєю змістовною грою. Хочеться побажати «Волині» продовжувати грати в тому ж руслі. В Луцьку є дійсно класна команда. Щодо «Дніпра», схоже в зимову паузу між першим та другим колом Рамос проведе дуже велику селекційну роботу.