###Волынь - Таврия - 2:2 ###

Волынь - Таврия - 2:2
© Волынь - Таврия

Вже стало традицією, що вдома «Волинь» на поле виводить капітан Гринченко, а на виїзді пов'язка на руці Омоко.

Команди почали без розвідки. Відразу почалась боротьба за центр поля. На 4-й хвилині прорив Майкона зупинив Джурічіч – жовта картка. Волиняни прибрали ініціативу до своїх ніг. Вже на 4-й хвилині господарі могли вийти в перед. Гринченко довгим пасом відправляв в прорив Павлова, але захисник в підкаті вибив м'яч в аут. Кримчани провели гостру контратаку. Це Галюза пасом на Ідахора відрізав весь захист «Волині», Неділько вийшов на перехоплення далеко за межі карного, перериваючи гострий вихід нападника «Таврії», вибив м'яч на ногу Гуменюка, який без роздумів здалека вдарив по порожнім воротам волинян. М'яч пролетів поруч із стійкою.

Обидві команди намагались грати першим номером, йшла боротьба за центр поля. «Волинь» за рахунок флангів легко доходила до карного майданчика «Таврії», яка грала просто, надійно в захисті та гостро контратакуючи. Обмінявшись ще декількома небезпечними моментами, команди дещо заспокоїлись, і гра проходила в центрі поля.

На 31-й хвилині «Волинь» вийшла вперед. Лучани перехопили м'яч на своїй половині пас в розріз, і Бутко з 20 метрів перекинув голкіпера, який виходив на перехоплення, і влучив у порожні ворота – 1:0. «Волинь» відразу могла забити другий гол: після пасу Павлова Майкон виходив віч-на-віч з голкіпером під кутом, цілив у дальній кут, але м'яч пройшов повз ворота. Після забитого м'яча гра дещо заспокоїлась, команди грали без моментів у середині поля. «Таврія» спробувала нав'язати лучанам свою гру, але до перерви рахунок залишився незмінним.

Відразу після початку другого тайму гості захопили ініціативу. «Таврія» заграла швидко та широко. Замість інертного Голайдо на поле вийшов Леандро, через якого почали створюватись всі небезпечні моменти біля воріт лучан. А на 62-й хвилині «Таврія» зрівняла рахунок. Сімферопольці кинули в прорив Ідахора, який виграв боротьбу в останнього захисника «Волині» та прицільно пробив в кут - 1:1. Лучани не встигли оговтатись після першого гола, як гості провели ще одну атаку в якій грубо помилились захисники господарів, і Ідахор оформив дубль – 1:2.

Кварцяний відразу відреагував на події, відразу замінивши «незрозумілого» Ващука. На поле вийшов відновлений після травми румунський фланговий захисник Корнел Бута, який відразу додав гостроти на правому фланзі.

Результат повністю влаштовував гостей, тому почались маленькі футбольні хитрощі, і гравці «Таврії» більше лежали на газоні, ніж грали у футбол. Лучани заграли широко та активно. На 77-й хвилині після подачі Пічкура з флангу Майкон замикав передачу ударом в падінні через себе, на місці виявився захисник «Таврії» Джурічіч, який з межі воротарського вибив м'яч.

На 85-й хвилині гості могли забити третій гол, але воротар «Волині», вийшовши в поле, ліквідував загрозу перегравши Ідахора. Тут же волиняни заробили право на кутовий. Бутко виконав навіс, Хомутовський в боротьбі з нападниками «Волині» випустив шкіряного, а набігший Гошкодеря в падінні ввігнав м'яч в сітку гостей – 2:2.

«Таврія» затягувала час. В компенсовані хвилини матчу арбітр показав гостям 2 жовтих картки. Волиняни закінчили матч в атаці. Для перемоги не хватило декілька хвилин. В цілому закономірна бойова нічия. Команди показали видовищний, агресивний, а головне змістовний футбол.