###Волынь – Кривбасс - 0:0 ###

Волынь – Кривбасс - 0:0

Третій тур звів команди, які в цьому сезоні ще не вигравали, та не забили жодного м'яча. Забігаючи вперед скажемо, що і в цьому матчі їм не вдалося ані того ані іншого.

Розпочалася гра жваво та напружено. Господарі відразу ж спробувализаволодіти ініціативою, але «Кривбас» вміло перевів гру в середину поля, грав в'язко та не дозволяв волинянам довго тримати м'яч. Тактитка, обрана Юрієм Максимовим була проста, грати від оборони, та по можливості контратакувати невеликими силами. Перший небезпечний момент виник на 5 хвилині матчу, Рінар Валєєв сфолив поблизу свого штрафного майданчика, але Майкон з 28 метрів пробив прямо по центру, Боровик забрав м'яч.
Волинь продовжувала шукати ключі від володінь «Кривбасу». Не пішла гра у Герасимюка, який був замінений фланговим Пічкуром. Напад Лучан був на голодному пайку, бо півзахисникам не вдалось виграти центр поля, тому Пічкур посилив флангову гру «Волині» і атаки стали набагато гострішими. На 23-й хвилині гості сфолили біля свого штрафного майданчика. До м'яча підійшов Ващук і гарматним пострілом послав кулю в притирку зі стійкою воріт «Кривбасу». До перерви гра точилась в основному в центрі поля з рідкими контрвипадами гостей.
В другому таймі нічого в грі команд не змінилось, Кварцяний спробував перебрати ініціативу в центрі поля, замінивши нездорового Стевіча на швидкого Бутеніна. І молодому півоборонцю це частково вдалось. «Волинь» заграла розкутіше, швидше. На повну потужність запрацювали фланги, навіси, удари, але пробити захист «Кривбасу» ніяк не вдавалось.
А на 64-й хвилині гості могли повести в рахунку, це Кіцута навісив з лівого флангу, а забутий в штрафній Іващенко з 7-ми метрів вдарив в притірку зі штангою. Ще в одному епізоді Лучан спас Ндойє після дальнього удару гравця «Кривбасу». Найнебезпечніший момент в матчі: Павлов з правого флангу прострілив на лінію штрафного і після удару Бутеніна Боровик в неймовірному кидку вибив м'яч з кута воріт. В останні хвилини матчу «Волинь» влаштувала справжній штурм воріт «Крив басу». Кутові, удари, навіси. Боровик крутився як білка в колесі.
Йшла остання хвилина матчу. Лучани подавали п'ятий чи шостий кутовий. Навіс Пічкура, на дальній штанзі пробиває головою височенний Лео Коста. Гол...-.? Браво Боровик, неймовірний сейв, Максим якимось дивом вибиває м'яч з кута воріт. Суддя матчу відразу ж дає свисток - 0:0.

Матч закінчено. Лучанам не вистачило декілька хвилин, щоб забити гол та здобути нарешті свою першу перемогу. В слідуючому турі «Волинь» їде в Запоріжжя, а «Кривбас» прийматиме «Іллічівець». Бажаємо вдалого виступу обом командам.

Костянтин ДЕМЧЕНКО, спеціально для Sport.ua

Волынь: Ндое, Ващук, Омоко, Бутко, Бута, Максимюк, Стевич (Бутенин, 46), Герасимюк (Пичкур, 21), Шарпар, Майкон (Леонардо да Коста, 73), Павлов.
Кривбасс: Боровик, Кицута, Лисицкий, Жданов, Андриенко (Сердюк, 46), Максимов, Куценко (Васильев, 76), Рожок, Валеев, Воронков (Петров, 69), Иващенко.
Предупреждения: Майкон (45), Омоко (56) - Валеев (57), Боровик (64).

Удары (в створ):10 (4) -5 (1).
Угловые:8 - 3.
Офсайды:1 - 3.

Зрителей: 6.800