###Волынь – Заря – 0:1 ###

Волынь – Заря – 0:1

Трибуни стадіону «Авангард» вболівальники «Волині» заповнили більш ніж на половину. Матч не транслювався по ТБ, зручний вечірній час, відсутність спеки та «Волинська погода» - все це настроювало на позитив. На домашній матч «Волинь», якби на фарт, вийшла у тій самій гостьовій червоній формі.

Лучани відразу прибрали до ніг центр поля та заволоділи ініціативою. Вже в дебюті матчу Пічкур швидко пройшов по лівому флангу і прострелив, але захисники «Зорі» перервали цей гострий пас, вибивши м'яч на кутовий. «Волинь» продовжувала активно атакувати через лівий фланг, де мотором команди був Пічкур. Забігаючи вперед скажу, що півзахисник «Волині» цілий перший тайм провів на високому рівні і практично всі атаки лучани проводили через нього.

Щодо тактичних дій команд. «Волинь» прагнула грати швидко через фланги. Гострі передачі врозріз на фланг, подачі у карний майданчик, у сподіванні, що хтось замкне таки передачу. «Зоря» грала дуже просто, як і більшість команд Прем'єр-ліги, які грають в гостях. Порядок у захисті, та при першій можливості гостро контратакувати. Всі удари та навіси волинян розбивались об щільний захист «Зорі», обороною якої вправно керував Єзерський.

В першому таймі «Волинь» атакувала, а «Зоря» майже не переходила центр поля. На лівому фланзі активний Пічкур накручував по три захисника «Зорі», удари, простріли, кутові. Волиняни плели кружева перед штрафним майданчиком. Але в завершальній стадії атаки бракувало влучності, або на висоті виявлявся Мартищук. Ще трішки і здавалось «Волинь» заб'є, та захист «Зорі» робив просто неймовірне.

В першій половині матчу гра була не грубою. Команди обмінялись гірчичникам. Грінченко та Семененко отримали від Сіренка по жовтій за грубу гру. За такою грою вболівальники були впевнені, що після перерви «Волинь» дотисне «Зорю».

Від сигналу на початок другого тайму почалась якась тропічна злива. Чимало вболівальників покинуло стадіон, немов передчуваючи невдалий кінець матчу. Початок другого тайму – і «Волинь» просто зупинилась, не вдавалось нічого конструктивного, м'яч застряв в центрі поля. «Зоря» при такій грі почала гостро контратакувати і вийшовший на заміну Касьян дуже вдало замкнув головою передачу з лівого флангу, пробивши Ндойє – 0:1.

«Волинь» остаточно паралізувало, хоча вона ще намагалась якось атакувати. Не витримали нерви у Кварцяного. Сіренко вилучив його з тренерської лави. Занервували гравці. Лео Коста грубо зіграв проти гравця «Зорі», почалась штовханина. В результаті, вилучення як у «Волині» - Лео Коста, так і в «Зорі» - Мілько.

Волиняни продовжували атакувати, але всі зусилля були марними. Фінальний свисток Сіренка зафіксував прикру домашню поразку. Вболівальники мокрі, та вкрай засмучені покидали стадіон. «Волинь» провела два різних тайми. Перший – гостроатакуючий, другий – незрозуміло стоячий.

«Зорі» - вітання з перемогою. А от волинянам побажаємо швидше оговтатись від поразки та з новими силами грати у наступних турах.