###Волынь минимально уступила Крыльям Советов ###

Волынь минимально уступила Крыльям Советов

Луцька «Волинь» розпочала програму спарингів на другому зимовому зборі в Белеку. Підопічні Анатолія Демяненка зіграли контрольний матч із російськими «Крильямі Совєтів» (Самара).

Лучани грали у «виїзній» червоній формі, матч відбувся на стадіоні готелю «Каліста Резорт». Сприяла поєдинку й погода. Вона видалася суто футбольною: без опадів, +16 градусів.

Стартовий склад «Волині» був близьким до найбойовитішого: Старцев - Сімінін, Ілієв, Шандрук, Занєв – Ізворану (Приндета, 70), Бікфалві – Пилипчук (Щедрий, 70), Лопес (Насонов, 76), Савич (Бабир, 75) – Суботич (Овонікоко, 46).

Для команди Гаджи Гаджиєва це був останній поєдинок їхнього збору, який тривав з 21 січня по 5 лютого. У попередніх двох тренери самарців, які йдуть нині на 14 місці в російській Прем`єр-лізі, задіяли доволі експериментальні склади, які зіграли у нічию із польським «Заглембе» (1:1) та сербською «Войводиною» (0:4). Тому на гру із «Волинню» «Крильця» вийшли у бойовому складі, ослабленому хіба відсутністю гравців, викликаних у свої збірні – Амісулашвілі, Верховцева, Кабайеро. Отже: Макаров - Горо, Стів, Концедалов, Телес - Таранов, Єлисеєв - Лахіялов, Воробйов, Махмудов - Немов.

Суперники зіграли абсолютно рівний матч, який не балував глядачів великою кількістю гольових моментів. І лучани, і самарці старалися, грали на хороших швидкостях, але з величезним відсотком браку.

У першому таймі відмітимо майстерність Бікфалві, який був справжнім «директором» у центрі поля в складі «Волині». Він і обігравав гравців «Крильць», і пробивав, і віддавав. Саме його гра дозволяла «Волині» більше володіти м'ячем. Утім, відзначимо й те, що часто партнери Еріка не розуміли його намірів і хороші паси йшли в нікуди...-

Традиційно перевіряти пильність кіпера суперника ударами з далекої дистанції взявся Лопес. А от форвард Суботич не запам'ятався майже нічим, окрім як попередженням за фол проти Махмудова в центрі поля, і ще кількома спробами борцівським прийомом «завалити» візаві.

Перший тайм команди закінчили без забитих голів, а у другому тренери «Волині» почали робити заміни. Замість Суботича вийшов Овонікоко, Щедрий замість Пилипчука, Приндета замість Ізворану, Бабир замість Савича, а Насонов замість Лопеса.

На початку тайму самарці дещо притиснули волинян до воріт Старцева, але ігрові каруселі швидко розвернулися в інший бік і вже Йомі, Савич та Ерік пробивали із середньої дистанції по воротам «Крил Совєтів». Здавалося, що заміни зробили свою справу, адже лучани додали в швидкості, але перші тривожні дзвіночки пролунали для «Волині» тоді, коли Занєв і Сімінін фолили, зриваючи атаки самарців, а Концедалов пробив із 10-ти метрів вище поперечини.

У відповідь Бікфалві вкотре розібрався із захисником і пробив, закручуючи м'яча в дальній кут із 25 метрів. Трохи неточно і в зворотній атаці, наче грім серед ясного неба, «Крила» відкрили рахунок. На 87-й хвилині Телес по центру, із тридцяти метрів запустив кулю у ворота Старцева. Відігратися лучани не встигли хоч і кинулися в атаку.