НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Волынь сыграла вничью с Конкордией ###

Волынь сыграла вничью с Конкордией

У середу, 15 лютого «Волинь» провела черговий контрольний матч на зборах у Туреччині. Суперником лучан став румунський клуб «Конкордія» (Кіажна), який цього сезону вперше у своїй історії виступає на рівні елітного дивізіону і наразі посідає у румунській Лізі 1 передостанню, 17 сходинку. Однак, протягом зимового міжсезоння «Конкордія» продемонструвала у спарингах доволі непогані результати, маючи у своєму активі перемоги над бухарестським «Стяуа», софійським ЦСКА та ще рядом європейських клубів.

Перший тайм пройшов за тотальної переваги «Волині», однак з- реалізацією створених моментів лучана відверто не щастило. Уже на 5-й хвилині Лопес, виконуючи кутовий, Лопеса майстерно підкрутив м'яч у ворота, але кіпер суперників зумів ліквідувати цю загрозу. А за вісімнадцять хвилин волиняни втратили стовідсоткову нагоду аби відзначитись. Пилипчук зліва діагональним пасом вивів Майкона сам на сам з воротарем, той віддав пас далі під удар Лопесу. Та, на жаль, Рамон примудрився не влучити у ворота із забійної позиції...- Загалом, «Волинь» тиснула на суперника і не давала останньому перевести подих, проте м'яч уперто не йшов у ворота. Натомість, чи не перша атака румунів на ворота Неділька дозволила їм святкувати успіх. Після подачі з правого краю форвард «Конкордії» прийняв м'яч на лінії карного, фінтом прибрав захисника і пробив точно в кут – 0:1.

Після відпочинку, незважаючи на зміну складу у «Волині», гра н надалі проходила під контролем лучан. На 55-й хвилині міг забивати Шумахер, але з його ударом головою після навісу Бабира упорався воротар. Згодом підступного удару метрів з двадцяти завдавав Пічкур, проте кіпер «Конкордії» зумів відбити м'яч кулаками. А потім той же Пічкур гарно навісив з лівого флангу у карний, а Шумахер пробив головою, та на шляху м'яча вкотре виявився воротар суперників.

В останню десятихвилинку «Волинь» остаточно притиснула «Конкордію» до воріт і на 85-й хвилині Євген Павлов пробивав з лінії воротарського майданчика, та захисник зумів заблокувати цей удар на лінії воріт. І все ж, лучани не залишили поле без гола. На 88-й хвилині гарна комбінація на лівому фланзі Леандро – Пічкур завершилася навісом у карний, де першим на м'ячі виявився Славко Кінаш, який ударом головою і зрівняв рахунок.

«Волинь» – «Конкордія» (Кіажна, Румунія) 1:1
Голи:
88, Кінаш - ?

«Волинь»: Неділько, Брдаровськи (Насонов, 46), Ізворану (Шандрук, 46), Масло (Стевич, 46), Романчук (Леандро, 46), Скоба (Чіркін, 46), Шарпар (Пічкур, 46), Пилипчук (Герасимюк, 46), Лопес (Бабир, 46- Кінаш, 75), М.Олівейра (Павлов, 46), Савіч (Шумахер, 46)
Гол: Кінаш (88)

Наступні спаринги «Волині» відбудуться у п'ятницю, 17 лютого. О 15-00 лучани зіграють з чемпіоном Македонії – «Шкендією» (Тетово), а о 18-00 зустрінуться з чемпіоном Молдови – кишинівською «Дачією».